Paten ile Balkan Turu

Hayalimizi gerçeklestiriyoruz!! Sırt çantamiz ve patenlerimiz ile Balkan ülkeleri olan sırasıyla Arnavutluk , Montenegro , Bosna Hersek , Sırbistan , Makedonya , son olarakta Kosova yı gezerek tekrar ülkemize dönüş yapıyoruz ama bittimi hayır hemen ardından Türkiye gezimize başlıyoruz bu sefer arabamız ile ama tabi patenler bagajda,  y..

Bahadır ÖRS ile Kartal Paten Turnuvası

Bahadır ÖRS ile Kartal Paten Turnuvası

Küçük Tekerleklerin üzerinde hem adrenalin hem de sanat ! Sadece izlemek bile adrenalin seviyesini sınırlara taşıyan hayranlık uyandıran  figürler , yürekleri ağızlara taşıyan manevralar taklalar son saniyeye kadar rekabetin bir an bile olsun azalmadığı bir turnuva Heyecan ile beklenen Bahadır ÖRS ile Kartal Paten Turnuvas..

Bahadır ÖRS ile Paten Turnuvası

Bahadır ÖRS ile Paten Turnuvası

12.06.2016 Pazar Günü Kartal Kaykay ve Buz Pisti Tesislerinde Bahadır ÖRS ile Paten Turnuvası adı altında yapılan paten yarışmasında Aggressive ve Slalom katagorilerinde yapılan yarışma renki ve heyecanlı saatler ile sporcular birbirleri ile yarıştılar ve gün sonunda Kupa madalya ve Ödüllerine kavuştular. Bahadır Örs ile Paten Turnuvası ..

Buzz Cafe Extreme Fest 2016

Buzz Cafe Extreme Fest 2016

23 Nisan 2016 Buzz Cafe Extreme Fest 2016 Slalom ve Agresif Dalında Yarışma Olucaktır. Agresif Ödülleri 1.SEBA CJ Wellsmore Carbon Pro10 Green  2.USD NICK LOMAX 3  3. FEATHERLITE BIG FRAME + Razors AGGRESSIVE TEKERLEK 8 Adet Slalom Ödülleri 1. SEBA iGoR 10  2.SEBA FR1 80  3.GYRO 8 ADET TEKERLEK + REDX SWISS ABEC 9 rul..

Erkeklerde En İyi 4 Takım Belli Oldu

Erkeklerde En İyi 4 Takım Belli Oldu

Ünilig Erkekler Buz Hokeyi’nde bugün oynanan karşılaşmalarla beraber yarı finale kalan takımlar belli oldu. Ünilig Kış Oyunları kapsamında gerçekleştirilen Erkekler Buz Hokeyi finallerinde grup mücadeleleri bugün sona erdi ve ilk iki sırada yer alarak yarı finale kalan takımlar Atatürk Üniversitesi, Erzurum Teknik Üniversitesi, İstanbu..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!