Kurucu :Bahadır ÖRS

1988 Doğumlu olan Bahadır ÖRS Tekerlekli paten sporuna 2001 de Eskişehirde aldığı bir kurs ile başladı ve liseye başlayana kadar devam etti.Lise yıllarındaki aradan sonra  Buz hokeyi ne   2009 yılında üniversite takımında başlayarak paten sporuna temelli olarak geri döndü İstanbul Üniversitesi , İstanbul Buz Sporları , Atak Buz Sporları gibi takımlarda sporculuk kariyerine devam ederken bir yandan da Üniversite futbol Fakülte  Takımının Kalecisi olarak 2 yıl geçirdi ve Fakülteler arası turnuvada birincilik aldıktan sonra sakatlık sebebi ile kaleciliği bırakmak zorunda kaldı ve 6 ay spora ara verdikten sonra Fiziksel Aktiviteyi  diğer sporlara göre  daha az bulunduran Curling oyununa başladı ve takımca 3 kez Türkiye üçüncülüğü kazandı.Tekerlekli paten dersleri vermek için 2010 yılında ekibini kurarak  Türkiyede ilk defa tekerlekli paten derslerine farklı bakış getirerek  yeni bir sektör oluşturmuştur ve birçok eğitmene örnek olmuştur.Özel Yiğit Koleji , Doğa Koleji ve Bilfen Kolejlerinde  buz pateni kategorisinde buz pateni ,buz hokeyi branşında usta öğretici olarak çalışarak  her geçen yıl tecrübesini daha arttırarak 2014 yılında resmi olarak da PatenDersim firmasını kurmuştur aktif olarak üsküdar SINAV KOLEJİ buz pateni  derslerini ve tekerlekli paten kulüp faaliyetlerini yürütmektedir. 

Kurucu :Tuğçe SARICA ÖRS

 1988 Doğumlu olan Tuğçe SARICA ÖRS , İstanbul üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği bitirdi ardından Marmara Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Alanında yüksek yaptı.Buz hokeyine üniversite yıllarında 2009 üniversite yıllarında üniversite takımında hem hokeye hem Curling sporuna başlayan Tuğçe hocamız Buz Hokeyinde İstanbul Üniversitesi , İstanbul Buz Sporları Kulubü , Buz Korsanları ve Zeytinburnu belediyesi bayan takımlarında oynamış ve takımı ile beraber birçok Türkiye derecesi almıştır. Ayni zamanda PatenDersim ‘in kurucularından olan hocamız Tüplü dalış yapmayı Yaşam felsefesi haline getirerek 100’den fazla dalış yapmıştır ve halen yapmaktadır. 2011 yılından beri buz pateni ve tekerlekli paten dersleri vermektedir.2017 Rollball World Cup a bayan milli takım sporcusu olarak katılmış ve bayan takımının kaptanı olarak görev yapmıştır.

Eğitmen : Atakan Cem KARAGÖZ

İstanbul Üniversitesi Arkeoloji fakültesi son sıınıf öğrencisi olan eğitmenimiz , çocukluk dönemlerinden itibaren paten ve kaykayla ilgilenmeye başlamıştır.8 yılı aşkın bir süredir paten kaykay ile iç içe olmuştur , 2013 yılında Buz Hokeyi ile tanışmıştır ve yine İstanbul Üniversitesi Buz Hokeyi Takımında sporculuk hayatına devam etmektedir.2017 Rollball World Cup'a milli sporcu olarak katılmış ve milli takım kalecisi olarak kalemizi savunmuştur.Entelektüel birikime oldukça önem veren eğitmenimiz pek çok ülke gezmiş ve uluslar arası alanda çeşitli üniversitelerin ortak yürüttüğü çeşitli bilimsel araştırma projelerinde yer almıştır.Bunun yanında Kültür ve Turizm Bakanlığında dönemsel olarak çalışmış bakanlık bünyesinde araştırma çalışmalarına katılmıştır.Seyahati çok seven Atakan hocamız bulduğu her fırsatta yurt dışına çıkarak dünyayı dolaşmaktadır.Atakan hocamız hem paten hem kaykay derslerimizi verebilmektedir.

Eğitmen:Doğukan GÜNZELİ

1995 Doğumlu olan hocamız 3 yıldır urban paten kayıyor aynı zamanda bir çok sporla arası iyi. Taç kolejinden mezun olan Doğukan Bu sene öss ye hazırlanıyor ve bir yandan eğitmenliğe devam ediyor. Paten alanında slalom ile ilgilenip öğrenmeye devam ediyor. Ilgi alanı ise motorsikletler ve online oyunlardır. Çocuklar ile paten kaymayı daha eğlenceli buluyor, öğretirken eğlendirip bir arkadas gibi davranıyor. Okul takımında voleybol ikincilik madalyası ile masa tenisi üçüncülüğü bulunmaktadır. Punk konserlerini ve soft müzik dinlemeyi sevmektedir. Aynı zamanda kış sporlarından da Snowboard kaymaktadır.

Eğitmen:Ali (Skateboard)
Eğitmen:Hakan ŞEN
Kuruluş yılımızdan beri her zaman yanımızda olan hakan hocamız Türkiyede ilk kez yapılan 2012 slalom yarışmasında 4.lük kazanmış ve gönüllerin şampiyonu olmuştur.2017 Dünya world cup (patenli hentbol) rollball turnuvasında milli sporcu olarak katılmış ve ülkesini temsil etmiştir.

 

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!