2022 NKolay Paten Maratonu Sonuçları

NKolay 2022 Paten Maratonu  En kolay İstanbul maratonu paten kategorisinde bu sene bir çok yeniliğe adım attı etkinliğe bir farklı ülkelerden patenci katılırken bu sene 42 km maratonu yeni bir süre  rekoruna imza attı Her geçen yıl katılımcı sayısı artarken dünya paten Federasyonu'nun Dünya Kupası etkinliğine denk gel..

Bursa Eker I Run Paten Yarışı Sonuçlar

  Bursa eker yarışı büyük bir katılım ile 2022 yılında gerçekleşti bu yıl katılım Geçen seneye göre daha fazla olduğu  gözlemlendi gelenekselleşen bu yarışta yarış sonuna doğru ufak yağışlar yaşansa da etkinlik büyük coşkuyla devam etti yarışmaya katılan tüm paten sporcularını tebrik ediyoruz 2022 EKER IRUN PATEN&n..

Bebek 10K Paten Yarışı

              BEBEK 10K PATEN YARIŞI Dünyanın en özel ve prestijli destinasyonlarından biri olan Beşiktaş Kuruçeşme Parkı – Bebek (U Turn) parkurunda 30 Ekim tarihlerinde düzenlenecek 10K koşu yarışına entegre paten yarışında sen de yerini almaya başla! 28 – 29 – 30 Ekim’de sp..

Boyner İş

Boyner İş

Boyner’in yeni satış ve hizmet platformu Boyner Now bünyesinde Part Time Çoklu Kanal Ürün Asistanı olarak görev alabilecek, sürekli öğrenen, işini tutku ile yapan, yaratıcı, sorumluluklarının farkında, cesur ve müşteri mutluluğunu esas alacak ekip arkadaşları arıyoruz.  Ne Bekliyoruz? Anlık sisteme düşen siparişleri takip ederek ..

Eker I Run Kayıtları Açıldı

Eker I Run Kayıtları Açıldı

   Geçen sene pandemi kuralları kapsamında limitli gerçekleşen 60 kişinin katıldığı 10k Tekerlekleri Paten Yarışı Kayıtları 2022 İçin Açıldı erken kayıt avantajından yararlanmak için kayıt olmayı unutmayın Kayıt Link:Eker I Run Koşusu (ekerkosu.com)

N Kolay İstanbul Yarı Maratonu

N Kolay İstanbul Yarı Maratonu

N Kolay İstanbul Yarımaratonu Bu Yıl 27 Mart 2022 Yılında Gerçekleşti,Gerçekleşen Maratonda Dünya Rekoru kırıldı! Dünyanın en iyi yarı maratonları arasında yer alan N Kolay İstanbul Yarı Maratonu koşulurken,Kenyalı atlet Rodgers Kwemoi '0:59:14'lik Derecesi ile Parkur rekoru kırdı. Spor İstanbul tarafından düzenlenen,65 Ülkeden..

43. İstanbul Maratonu

43. İstanbul Maratonu

43. İstanbul Maratonu 7 Kasım 2021 Tarihinde gerçekleşti. 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde başlayan yarış At Meydanı'nda,Sultanahmet Camii'nin giriş kapısı ile Mısır Dikişitaş arasında son bulur. Dünyada Kıtalar Arası koşulan tek maraton 42k/15k Paten ve Halk Koşusu olarak düzenlendi.40 Bin Yarışmacıyı a..

Bebek 10km Yarışı

Bebek 10km Yarışı

Bebek parkı önünden başlayacak yarış sırasıyla arnavutköy kuruçeşme Ortaköyden geçip Çırağan Sarayı önünden dönüş yaparak tekrar başladığı yer olan bebek parkı önünde son bulacaktır parkur üzerinde sırasıyla geçiş yapılacak olan caddeler şu şekilde sıralanmaktadır cevdet paşa caddesi bebek arnavutköy caddesi muallim naci caddesi Çırağan caddesi g..

Kadıköy Yarı Maratonu

Kadıköy Yarı Maratonu

  Kadıköy belediyesinin düzenlediği Tekerlekli paten kategorisinde Freedom mağazasının sponsor olduğu yarı maraton da şiddete karşı koş mottosuyla hareket edildi bunlar  doğa için koş kadınlar için koş çocuklar için koş hayvanlar için koş  Her yarışmacı kendisine uygun olan hareketi seçer..

Kocaeli DoğaFest Tekerlekli Paten Yarışı

Kocaeli DoğaFest Tekerlekli Paten Yarışı

KOCAELİ DOĞAFEST PATEN YARIŞI Kocaeli doğafest kapsamında 3-4 Temmuz'da düzenlenen tekerlekli paten yarışı Freedom ve Patendersi sponsorluğunda slide ve yüksek atlama kategorilerinde gerçekleşti.Slide kategorisinde bir ilke imza atılarak sentetik zemin üzerinde yarışıldı. Slide  1.Mehmet YURTSEVEN 2.Umut BAĞDAŞ 3.Abdül b..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!