43. İstanbul Maratonu

43. İstanbul Maratonu

43. İstanbul Maratonu 7 Kasım 2021 Tarihinde gerçekleşti. 15 Temmuz Şehitler Köprüsünde başlayan yarış At Meydanı'nda,Sultanahmet Camii'nin giriş kapısı ile Mısır Dikişitaş arasında son bulur. Dünyada Kıtalar Arası koşulan tek maraton 42k/15k Paten ve Halk Koşusu olarak düzenlendi.40 Bin Yarışmacıyı aşkın bir katılım..

Bebek 10km Yarışı

Bebek 10km Yarışı

Bebek parkı önünden başlayacak yarış sırasıyla arnavutköy kuruçeşme Ortaköyden geçip Çırağan Sarayı önünden dönüş yaparak tekrar başladığı yer olan bebek parkı önünde son bulacaktır parkur üzerinde sırasıyla geçiş yapılacak olan caddeler şu şekilde sıralanmaktadır cevdet paşa caddesi bebek arnavutköy caddesi muallim naci caddesi Çırağan caddesi g..

Kadıköy Yarı Maratonu

Kadıköy Yarı Maratonu

  Kadıköy belediyesinin düzenlediği Tekerlekli paten kategorisinde Freedom mağazasının sponsor olduğu yarı maraton da şiddete karşı koş mottosuyla hareket edildi bunlar  doğa için koş kadınlar için koş çocuklar için koş hayvanlar için koş  Her yarışmacı kendisine uygun olan hareketi seçer..

Kocaeli DoğaFest Tekerlekli Paten Yarışı

Kocaeli DoğaFest Tekerlekli Paten Yarışı

KOCAELİ DOĞAFEST PATEN YARIŞI Kocaeli doğafest kapsamında 3-4 Temmuz'da düzenlenen tekerlekli paten yarışı Freedom ve Patendersi sponsorluğunda slide ve yüksek atlama kategorilerinde gerçekleşti.Slide kategorisinde bir ilke imza atılarak sentetik zemin üzerinde yarışıldı. Slide  1.Mehmet YURTSEVEN 2.Umut BAĞDAŞ 3.Abdül b..

Cadde 10K tekerlekli paten yarışı

Cadde 10K tekerlekli paten yarışı

Kadıköy belediyesinin amazfit ana sponsorluğunda patende ise  flyingeagle distribitörü freedom  mağazasının sponsorluğunda düzenlediği cadde 10 K yarışı büyük bir coşkuyla 12 13 Haziran tarihinde düzenlendi. Tekerlekli paten kategorisinde 184 kayıt alındığı bunların 160 nın yarışa katıldığı belirlendi.Cadde 10 km ..

Old But Good Skaters

Old But Good Skaters

OLD BUT GOOD SKATERS 2017 yılında FİFS ve İPTC uluslararası paten federasyonlarının Trabzon''da düzenlediği patenli futbol dostluk maçı ve antrenolörlük kursunda kurucularımız Bahadır ÖRS , Tuğçe SARICA ÖRS ve onursal kurucularımızdan Ayhan IŞIK KARTAL ın organizasyon sorumluları ve asbaşkan ile görüşmeleri sonucunda 2017 Bangladesh Rollba..

Tekerlekli Paten Yarışları

Paten Yarışları Artıyor Tekerlekli paten sporlarına olan ilgi artıyor Tekerlekli paten sporlarına son dönemlerde pandemi etkisiyle outdoor sporlara doğru kayan ilgi tüm dünya'da ciddi bir artışa sebep oldu indoor kapalı alan spor merkezlerinin kapanması sebebi ile ilgi açık alanlara doğru yöneldi. Tedarik'te , üretim ve ulaşım..

Cadde 10k paten yarışı

Cadde 10k paten yarışı

Cadde 10K Tekerlekli Paten Yarışı Yarış esnasında tur ölçüm noktasında ve finiş çizgisinde yumuşak bir halı üzerinden geçiş yapacaksınız. Sert bir zeminden daha yumuşak bir zemine geçerken, dengenizi kaybetmemek için dizlerinizi kırıp aşağıya doğru biraz oturun ve tek ayağınızı biraz öne çıkarın. Bu esnada ağırlığınızı patenlerin arka kısmın..

2021 YARI MARATON PATEN SONUÇLARI

2021 YARI MARATON PATEN SONUÇLARI

İstanbul Yarı Maraton Paten Yarışı 21km Tekerlekli Paten Yarışı Bu sene 04.04.2021 Nkolay sponsorluğunda tarihi yarım ada'da gerçekleşen yarı maratona entegre tekerlekli paten yarışı yağmura rağmen koşuldu. 158 kişinin katıldığı yarışı Atletizm Federasyonu başkanı Fatih ÇİNTİMAR 'startıyla sosyal mesafe kurallarına uygun olarak..

Kaykay dersi fiyatları

Kaykay Dersi Fiyatları İnsanlar her geçen gün daha stresli işlerde çalışmaktadır. Bu stresi atabilmek için ise çeşitli aktivitelere katılmakta ve değişik spor dalları ile ilgilenmeye başlamaktadır. Bundan dolayı ise günümüzde kişiler ekstrem sporlara karşı olan ilgileri artmıştır. Bu ekstrem sporlar arasında ise kaykay oldukça büyük bir etkene s..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!