Kocaeli DoğaFest Tekerlekli Paten Yarışı

Kocaeli DoğaFest Tekerlekli Paten Yarışı

KOCAELİ DOĞAFEST PATEN YARIŞI Kocaeli doğafest kapsamında 3-4 Temmuz'da düzenlenen tekerlekli paten yarışı Freedom ve Patendersi sponsorluğunda slide ve yüksek atlama kategorilerinde gerçekleşti.Slide kategorisinde bir ilke imza atılarak sentetik zemin üzerinde yarışıldı. Slide  1.Mehmet YURTSEVEN 2.Umut BAĞDAŞ 3.Abdül b..

Cadde 10K tekerlekli paten yarışı

Cadde 10K tekerlekli paten yarışı

Kadıköy belediyesinin amazfit ana sponsorluğunda patende ise  flyingeagle distribitörü freedom  mağazasının sponsorluğunda düzenlediği cadde 10 K yarışı büyük bir coşkuyla 12 13 Haziran tarihinde düzenlendi. Tekerlekli paten kategorisinde 184 kayıt alındığı bunların 160 nın yarışa katıldığı belirlendi.Cadde 10 km ..

Old But Good Skaters

Old But Good Skaters

OLD BUT GOOD SKATERS 2017 yılında FİFS ve İPTC uluslararası paten federasyonlarının Trabzon''da düzenlediği patenli futbol dostluk maçı ve antrenolörlük kursunda kurucularımız Bahadır ÖRS , Tuğçe SARICA ÖRS ve onursal kurucularımızdan Ayhan IŞIK KARTAL ın organizasyon sorumluları ve asbaşkan ile görüşmeleri sonucunda 2017 Bangladesh Rollba..

Tekerlekli Paten Yarışları

Paten Yarışları Artıyor Tekerlekli paten sporlarına olan ilgi artıyor Tekerlekli paten sporlarına son dönemlerde pandemi etkisiyle outdoor sporlara doğru kayan ilgi tüm dünya'da ciddi bir artışa sebep oldu indoor kapalı alan spor merkezlerinin kapanması sebebi ile ilgi açık alanlara doğru yöneldi. Tedarik'te , üretim ve ulaşım'da yaşanan pandemi ..

Cadde 10k paten yarışı

Cadde 10k paten yarışı

Cadde 10K Tekerlekli Paten Yarışı Yarış esnasında tur ölçüm noktasında ve finiş çizgisinde yumuşak bir halı üzerinden geçiş yapacaksınız. Sert bir zeminden daha yumuşak bir zemine geçerken, dengenizi kaybetmemek için dizlerinizi kırıp aşağıya doğru biraz oturun ve tek ayağınızı biraz öne çıkarın. Bu esnada ağırlığınızı patenlerin arka kısmın..

2021 YARI MARATON PATEN SONUÇLARI

İstanbul Yarı Maraton Paten Yarışı 21km Tekerlekli Paten Yarışı Bu sene 04.04.2021 Nkolay sponsorluğunda tarihi yarım ada'da gerçekleşen yarı maratona entegre tekerlekli paten yarışı yağmura rağmen koşuldu. 158 kişinin katıldığı yarışı Atletizm Federasyonu başkanı Fatih ÇİNTİMAR 'startıyla sosyal mesafe kurallarına uygun olarak büy..

Kaykay dersi fiyatları

Kaykay Dersi Fiyatları İnsanlar her geçen gün daha stresli işlerde çalışmaktadır. Bu stresi atabilmek için ise çeşitli aktivitelere katılmakta ve değişik spor dalları ile ilgilenmeye başlamaktadır. Bundan dolayı ise günümüzde kişiler ekstrem sporlara karşı olan ilgileri artmıştır. Bu ekstrem sporlar arasında ise kaykay oldukça büyük bir etkene s..

Kaykay Dersi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaykay Dersi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Kaykay dersi almak isteyen kişilerin sayılarının son zamanlarda giderek artış gösterdiği bilinmektedir. Bu spora ismini veren alet, sporun yapılmasında kullanılan kaykaydır. Bu ürün 4 adet tekerleği olan ve tahta bir yüzeye sahip olan bir üründür. Bu aracın kullanılma prensibi tek ayak üzerind..

Buz pateni dersi

Buz Pateni Dersi Fiyatları Buz pateni dersi, dünya çapında yapılmakta olan bir spor dalı dersleridir. Bu sporun buz zemin üzerinde kızaklı ayakkabılar yardımı sayesinde kayarak yapıldığı görülmektedir. Farklı koreografiler sayesinde bedenin biçimlendirilmesi ile yapılmakta olan bir gösteri dalıdır.  Yeni başlamış olan kişilere öncel..

Tekerlekli paten alırken dikkat edilmesi gerekenler

Tekerlekli Paten Dersi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Tekerlekli paten dersi almak istiyorsanız öncelikle tekerlekli patenler hakkında araştırma yapmanız gereklidir. Daha sonra ise kendi tarzınızı oluşturmalısınız. Böylece kendi tarzınıza uygun olan pateni daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz ve almak istediğiniz derslerden daha fazla ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!