Kaykay Dersi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaykay Dersi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Kaykay dersi almak isteyen kişilerin sayılarının son zamanlarda giderek artış gösterdiği bilinmektedir. Bu spora ismini veren alet, sporun yapılmasında kullanılan kaykaydır. Bu ürün 4 adet tekerleği olan ve tahta bir yüzeye sahip olan bir üründür. Bu aracın kullanılma prensibi tek ayak üzerind..

Buz pateni dersi

Buz Pateni Dersi Fiyatları Buz pateni dersi, dünya çapında yapılmakta olan bir spor dalı dersleridir. Bu sporun buz zemin üzerinde kızaklı ayakkabılar yardımı sayesinde kayarak yapıldığı görülmektedir. Farklı koreografiler sayesinde bedenin biçimlendirilmesi ile yapılmakta olan bir gösteri dalıdır.  Yeni başlamış olan kişilere öncel..

Tekerlekli paten alırken dikkat edilmesi gerekenler

Tekerlekli Paten Dersi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Tekerlekli paten dersi almak istiyorsanız öncelikle tekerlekli patenler hakkında araştırma yapmanız gereklidir. Daha sonra ise kendi tarzınızı oluşturmalısınız. Böylece kendi tarzınıza uygun olan pateni daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz ve almak istediğiniz derslerden daha fazla ..

İstanbulda buz pateni hakkında

İSTANBUL BUZ PATENİ DERSİ İstanbul buz pateni dersi ile ilgili talep fazla olmaktadır. İstanbul şehir olarak yoğun nüfusa sahiptir. İnsanlar hobi zamanları yaratmaktan keyif almaktadırlar. Bu anlamda çeşitli aktiviteler tercih edilmektedir. En çok tercih edilen aktivitelerden biri de buz pateni olmaktadır. Buz pateni yıllardır hem rahatlata..

Tekerlekli paten dersi almak

İstanbul Paten Dersi İstanbul paten dersi almadan önce kişilerin hem nasıl bir paten ile bu derse başlayacağına hem de gidilecek olan kurstaki eğitimlerin ne düzeylerde ve ne şartlarda yapılacağı hakkında araştırma yapması gerekmektedir. Böylelikle derslerden daha verim alınmakta ve daha uyumlu bir şekilde çalışılması sağlanmaktadır.  ..

İstanbul kaykay dersi

İstanbul Kaykay Dersi Günümüzde insanların globalleşen dünyadan uzak bir şekilde hayat geçirmek istemesi ve ortaya çıkan strestin atılması için sporlara yönelmektedir. Bu sporlar ise bilinenlerin aksine daha heyecanlı ve uğraş verici sporlar olmaktadır. Son zamanlar da ise birçok kişi tarafından kaykay öğrenmeye başlanmaktadır.  Kaykay e..

Buz pateni faydaları

Buz Pateni Dersi Fiyatları Buz pateni dersi, dünya çapında yapılmakta olan bir spor dalı dersleridir. Bu sporun buz zemin üzerinde kızaklı ayakkabılar yardımı sayesinde kayarak yapıldığı görülmektedir. Farklı koreografiler sayesinde bedenin biçimlendirilmesi ile yapılmakta olan bir gösteri dalıdır.  ..

Buz pateni hakkında

Buz Pateni Dersi Günümüzde boş vakitlerin artması ile farklı alanlara yönelmekte ve farklı spor dalları ile ilgilenilmeye başlanmaktadır. Bunlardan biri ise buz pateni sporu olmaktadır. Dengenin, dayanıklılığın ve odaklanmanın en yüksek olduğu bu sporda kişiler birçok eğitimden geçerek kaymaya başlayabilmektedir.  Buz pateni dersi d..

04.04.2021 iSTANBUL YARI MARATONU

04.04.2021 iSTANBUL YARI MARATONU

N KOLAY İSTANBUL YARI MARATONU 2021 İstanbul Büyükşehir Belediyesinin her yıl düzenlediği tarihi koşu yarışlarına artık entegre olarak sosyal mesafe ve gerekli pandemi kurallarının harika bir şekilde göz önünde tutulduğu etkinlik pandemiye rağmen her geçen gün katılımcısı artan ve seyir zevki yüksek kıyasıya mücadele yaşatan..

42.İstanbul Maratonu Paten Yarışı

42.İstanbul Maratonu Paten Yarışı

42.iSTANBUL PATEN MARATONU Dünya da 2  kıtayı kapsayan tek parkur olma ünvanı taşıyan istanbul maratonu bu sene 42. kez gerçekleşti.Dünya atletizim birliğinde ''Altın Kategori'' de yer alan maraton geçen sene denemesi yapılan paten kategorisi ile start aldı İstanbul val yardımcısı Niyazi ERDEM , istanbul Büyükşehir Belediye ..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!