İstanbulda buz pateni hakkında

İSTANBUL BUZ PATENİ DERSİ İstanbul buz pateni dersi ile ilgili talep fazla olmaktadır. İstanbul şehir olarak yoğun nüfusa sahiptir. İnsanlar hobi zamanları yaratmaktan keyif almaktadırlar. Bu anlamda çeşitli aktiviteler tercih edilmektedir. En çok tercih edilen aktivitelerden biri de buz pateni olmaktadır. Buz pateni yıllardır hem rahatlata..

Tekerlekli paten dersi almak

İstanbul Paten Dersi İstanbul paten dersi almadan önce kişilerin hem nasıl bir paten ile bu derse başlayacağına hem de gidilecek olan kurstaki eğitimlerin ne düzeylerde ve ne şartlarda yapılacağı hakkında araştırma yapması gerekmektedir. Böylelikle derslerden daha verim alınmakta ve daha uyumlu bir şekilde çalışılması sağlanmaktadır.  ..

İstanbul kaykay dersi

İstanbul Kaykay Dersi Günümüzde insanların globalleşen dünyadan uzak bir şekilde hayat geçirmek istemesi ve ortaya çıkan strestin atılması için sporlara yönelmektedir. Bu sporlar ise bilinenlerin aksine daha heyecanlı ve uğraş verici sporlar olmaktadır. Son zamanlar da ise birçok kişi tarafından kaykay öğrenmeye başlanmaktadır.  Kaykay e..

Buz pateni faydaları

Buz Pateni Dersi Fiyatları Buz pateni dersi, dünya çapında yapılmakta olan bir spor dalı dersleridir. Bu sporun buz zemin üzerinde kızaklı ayakkabılar yardımı sayesinde kayarak yapıldığı görülmektedir. Farklı koreografiler sayesinde bedenin biçimlendirilmesi ile yapılmakta olan bir gösteri dalıdır.  ..

Buz pateni hakkında

Buz Pateni Dersi Günümüzde boş vakitlerin artması ile farklı alanlara yönelmekte ve farklı spor dalları ile ilgilenilmeye başlanmaktadır. Bunlardan biri ise buz pateni sporu olmaktadır. Dengenin, dayanıklılığın ve odaklanmanın en yüksek olduğu bu sporda kişiler birçok eğitimden geçerek kaymaya başlayabilmektedir.  Buz pateni dersi d..

04.04.2021 iSTANBUL YARI MARATONU

04.04.2021 iSTANBUL YARI MARATONU

N KOLAY İSTANBUL YARI MARATONU 2021 İstanbul Büyükşehir Belediyesinin her yıl düzenlediği tarihi koşu yarışlarına artık entegre olarak sosyal mesafe ve gerekli pandemi kurallarının harika bir şekilde göz önünde tutulduğu etkinlik pandemiye rağmen her geçen gün katılımcısı artan ve seyir zevki yüksek kıyasıya mücadele yaşatan..

42.İstanbul Maratonu Paten Yarışı

42.İstanbul Maratonu Paten Yarışı

42.iSTANBUL PATEN MARATONU Dünya da 2  kıtayı kapsayan tek parkur olma ünvanı taşıyan istanbul maratonu bu sene 42. kez gerçekleşti.Dünya atletizim birliğinde ''Altın Kategori'' de yer alan maraton geçen sene denemesi yapılan paten kategorisi ile start aldı İstanbul val yardımcısı Niyazi ERDEM , istanbul Büyükşehir Belediye ..

Pandemi 'nin Extreme Sporlara Etkisi

Pandemi 'nin Extreme Sporlara Etkisi

Tekerlekli paten yarışları günden güne artıyor ! Son 5 yılda Dünya tekerlekli paten federasyonu olan World skate ' in yaptığı girişimlere baktığımızda uluslararası yarış ve etkinlikler gençlik yaz olimpiyatlarına tekerlekli hız pateni branşının alınması gibi atılımlar sayesinde büyük bir gelişme sağladı. Bü..

Maraton 42 KM PATEN YARIŞI

Maraton 42 KM PATEN YARIŞI

2 Kıtanın birleştiği noktada istanbul boğazının üzerinde başlayan ve 8 bin yıllık köklü bir tarihi yarımadada sonlanan eşsiz istanbul maratonu 8 kasım 2020 de gerçekleşiyor 41.vODAFONE MARATONUNDA PATEN PARKURU İÇİN DENEME YAPILMIŞTI BU SENE İSE PARKURA RESMİ OLARAK EKLENİYOR yARIŞMAYA AİT BİLGİLER   18-29 / 30 + KADIN VE ERK..

Eker I Run Sanal Paten Yarışı

Eker I Run Sanal Paten Yarışı

Eker ı RUN Sanal Paten YarışI 1-4 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecektir. Eker I Run Sanal Koşu içinde yer alan Sanal Paten Yarışı, patencilerin ayrı yer ve zamanlarda dürüst ve centilmence kendi en iyilerini kayıp birbirleri ile rekabet ettiği gerçek paten kayma sanal yarış organizasyonudur. Katılımcı 1-4 Ekim arasında istediği z..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!