Berlin 2:01:39 Challenge

Berlin 2:01:39 Challenge

2:01:39 Challenge Eylül 26-27, 2020 Bu sene pandemi dolayısıyla Berlin Maratonu da iptal oldu. Organizatör firma bir sanal koşu/paten etkinliği yapıyor. 26 veya 27 Eylül tarihlerinde herkes istediği yer ve saatte 2 saat 1 dakika 39 saniye boyunca koşarak veya paten kayarak bu süredeki en uzun mesafesini yapmaya çalışacağı bir aktivite kayde..

Vodafone Yarı Maraton Paten Yarışı 21K

Vodafone Yarı Maraton Paten Yarışı 21K

Vodafone İstanbul Yarı Maratonu 20 Eylül sabahı Tarih Yarımada parkurunda muhteşem bir atmosferde sıkı pandemi önlemleri altında başarıyla koşuldu. Etkinlik alanından başlangıç çizgisi ve finish’e kadar sosyal mesafe kurallarının başından sonuna titizlikle uygulandığı 15. Vodafone İstanbul Yarı Maratonu, 51 elit atlet, 1750 yarı mara..

C.A.S.K (CRAYZ ALL SKATERS)

C.A.S.K (CRAYZ ALL SKATERS)

KİM BU C.A.SK? “Crazy All Skaters” kelimelerinin kısaltılmasıyla “C.A.SK” halini almıştır. Amacımız Paten sporunu Türkiyede geliştirmekve faklı bölgelerdeki insanları bir araya getirmektir. Öncesinde paten süren iki arkadaşın kendi videolarını paylaşmak için açtıkları bir instagram hesabı iken, şu anda bünyesinde onlarca ..

Bursa Eker I run Paten Yarışı

Bursa Eker I run Paten Yarışı

Bursa Eker I RUN Yarışı 2019 TEKERİNİZ HER ZAMAN İDEALLERİNİZ İÇİN DÖNSÜN Şampiyonun gözünden “Eker I Run” maratonunu... Start: Eker Meydan Finiş: Eker Meydan Start Saati: 14:00 Parkur: Eker Meydan – Çamlıca Kavşağı arası Mesafe:  10km ( 5 x 2km) Trabzon yarışını bitirdikten sonra rotamız 6 Ekim 2019 tarihi oldu. ..

Tekrardan Sahile Dönüş

Tekrardan Sahile Dönüş

Ülkemizde yaşanan COVİD-19 salgını sebebiyle nisan ayı itibariyle derslerimize ara vermiştik. 1 haziran itibariyle normalleşme sürecinde aldığımız tedbirlerle tekerlekli paten ve kaykay derslerimize tekrardan başladık. Zor süreçten geçtik. Biraz olsun nefes almaya ihtiyacımız olduğundan açık havada,kolay öğrenebileceğiniz ve mümkün olduğunca mesafe..

Paten ile Balkan Turu

Hayalimizi gerçeklestiriyoruz!! Sırt çantamiz ve patenlerimiz ile Balkan ülkeleri olan sırasıyla Arnavutluk , Montenegro , Bosna Hersek , Sırbistan , Makedonya , son olarakta Kosova yı gezerek tekrar ülkemize dönüş yapıyoruz ama bittimi hayır hemen ardından Türkiye gezimize başlıyoruz bu sefer arabamız ile ama tabi patenler bagajda,  y..

Bahadır ÖRS ile Kartal Paten Turnuvası

Küçük Tekerleklerin üzerinde hem adrenalin hem de sanat ! Sadece izlemek bile adrenalin seviyesini sınırlara taşıyan hayranlık uyandıran  figürler , yürekleri ağızlara taşıyan manevralar taklalar son saniyeye kadar rekabetin bir an bile olsun azalmadığı bir turnuva Heyecan ile beklenen Bahadır ÖRS ile Kartal Paten Turnuvas..

Bahadır ÖRS ile Paten Turnuvası

12.06.2016 Pazar Günü Kartal Kaykay ve Buz Pisti Tesislerinde Bahadır ÖRS ile Paten Turnuvası adı altında yapılan paten yarışmasında Aggressive ve Slalom katagorilerinde yapılan yarışma renki ve heyecanlı saatler ile sporcular birbirleri ile yarıştılar ve gün sonunda Kupa madalya ve Ödüllerine kavuştular. Bahadır Örs ile Paten Turnuvası ..

Buzz Cafe Extreme Fest 2016

23 Nisan 2016 Buzz Cafe Extreme Fest 2016 Slalom ve Agresif Dalında Yarışma Olucaktır. Agresif Ödülleri 1.SEBA CJ Wellsmore Carbon Pro10 Green  2.USD NICK LOMAX 3  3. FEATHERLITE BIG FRAME + Razors AGGRESSIVE TEKERLEK 8 Adet Slalom Ödülleri 1. SEBA iGoR 10  2.SEBA FR1 80  3.GYRO 8 ADET TEKERLEK + REDX SWISS ABEC 9 rul..

Erkeklerde En İyi 4 Takım Belli Oldu

Ünilig Erkekler Buz Hokeyi’nde bugün oynanan karşılaşmalarla beraber yarı finale kalan takımlar belli oldu. Ünilig Kış Oyunları kapsamında gerçekleştirilen Erkekler Buz Hokeyi finallerinde grup mücadeleleri bugün sona erdi ve ilk iki sırada yer alarak yarı finale kalan takımlar Atatürk Üniversitesi, Erzurum Teknik Üniversitesi, İstanbu..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!