Pandemi 'nin Extreme Sporlara Etkisi

Pandemi 'nin Extreme Sporlara Etkisi

Tekerlekli paten yarışları günden güne artıyor ! Son 5 yılda Dünya tekerlekli paten federasyonu olan World skate ' in yaptığı girişimlere baktığımızda uluslararası yarış ve etkinlikler gençlik yaz olimpiyatlarına tekerlekli hız pateni branşının alınması gibi atılımlar sayesinde büyük bir gelişme sağladı. Bü..

Maraton 42 KM PATEN YARIŞI

Maraton 42 KM PATEN YARIŞI

2 Kıtanın birleştiği noktada istanbul boğazının üzerinde başlayan ve 8 bin yıllık köklü bir tarihi yarımadada sonlanan eşsiz istanbul maratonu 8 kasım 2020 de gerçekleşiyor 41.vODAFONE MARATONUNDA PATEN PARKURU İÇİN DENEME YAPILMIŞTI BU SENE İSE PARKURA RESMİ OLARAK EKLENİYOR yARIŞMAYA AİT BİLGİLER   18-29 / 30 + KADIN VE ERK..

Eker I Run Sanal Paten Yarışı

Eker I Run Sanal Paten Yarışı

Eker ı RUN Sanal Paten YarışI 1-4 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecektir. Eker I Run Sanal Koşu içinde yer alan Sanal Paten Yarışı, patencilerin ayrı yer ve zamanlarda dürüst ve centilmence kendi en iyilerini kayıp birbirleri ile rekabet ettiği gerçek paten kayma sanal yarış organizasyonudur. Katılımcı 1-4 Ekim arasında istediği z..

Berlin 2:01:39 Challenge

Berlin 2:01:39 Challenge

2:01:39 Challenge Eylül 26-27, 2020 Bu sene pandemi dolayısıyla Berlin Maratonu da iptal oldu. Organizatör firma bir sanal koşu/paten etkinliği yapıyor. 26 veya 27 Eylül tarihlerinde herkes istediği yer ve saatte 2 saat 1 dakika 39 saniye boyunca koşarak veya paten kayarak bu süredeki en uzun mesafesini yapmaya çalışacağı bir aktivite kayde..

Vodafone Yarı Maraton Paten Yarışı 21K

Vodafone Yarı Maraton Paten Yarışı 21K

Vodafone İstanbul Yarı Maratonu 20 Eylül sabahı Tarih Yarımada parkurunda muhteşem bir atmosferde sıkı pandemi önlemleri altında başarıyla koşuldu. Etkinlik alanından başlangıç çizgisi ve finish’e kadar sosyal mesafe kurallarının başından sonuna titizlikle uygulandığı 15. Vodafone İstanbul Yarı Maratonu, 51 elit atlet, 1750 yarı mara..

C.A.S.K (CRAYZ ALL SKATERS)

C.A.S.K (CRAYZ ALL SKATERS)

KİM BU C.A.SK? “Crazy All Skaters” kelimelerinin kısaltılmasıyla “C.A.SK” halini almıştır. Amacımız Paten sporunu Türkiyede geliştirmekve faklı bölgelerdeki insanları bir araya getirmektir. Öncesinde paten süren iki arkadaşın kendi videolarını paylaşmak için açtıkları bir instagram hesabı iken, şu anda bünyesinde onlarca ..

Bursa Eker I run Paten Yarışı

Bursa Eker I run Paten Yarışı

Bursa Eker I RUN Yarışı 2019 TEKERİNİZ HER ZAMAN İDEALLERİNİZ İÇİN DÖNSÜN Şampiyonun gözünden “Eker I Run” maratonunu... Start: Eker Meydan Finiş: Eker Meydan Start Saati: 14:00 Parkur: Eker Meydan – Çamlıca Kavşağı arası Mesafe:  10km ( 5 x 2km) Trabzon yarışını bitirdikten sonra rotamız 6 Ekim 2019 tarihi oldu. ..

Tekrardan Sahile Dönüş

Tekrardan Sahile Dönüş

Ülkemizde yaşanan COVİD-19 salgını sebebiyle nisan ayı itibariyle derslerimize ara vermiştik. 1 haziran itibariyle normalleşme sürecinde aldığımız tedbirlerle tekerlekli paten ve kaykay derslerimize tekrardan başladık. Zor süreçten geçtik. Biraz olsun nefes almaya ihtiyacımız olduğundan açık havada,kolay öğrenebileceğiniz ve mümkün olduğunca mesafe..

Paten ile Balkan Turu

Hayalimizi gerçeklestiriyoruz!! Sırt çantamiz ve patenlerimiz ile Balkan ülkeleri olan sırasıyla Arnavutluk , Montenegro , Bosna Hersek , Sırbistan , Makedonya , son olarakta Kosova yı gezerek tekrar ülkemize dönüş yapıyoruz ama bittimi hayır hemen ardından Türkiye gezimize başlıyoruz bu sefer arabamız ile ama tabi patenler bagajda,  y..

Bahadır ÖRS ile Kartal Paten Turnuvası

Küçük Tekerleklerin üzerinde hem adrenalin hem de sanat ! Sadece izlemek bile adrenalin seviyesini sınırlara taşıyan hayranlık uyandıran  figürler , yürekleri ağızlara taşıyan manevralar taklalar son saniyeye kadar rekabetin bir an bile olsun azalmadığı bir turnuva Heyecan ile beklenen Bahadır ÖRS ile Kartal Paten Turnuvas..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!