Bahadır ÖRS ile Paten Turnuvası

12.06.2016 Pazar Günü Kartal Kaykay ve Buz Pisti Tesislerinde Bahadır ÖRS ile Paten Turnuvası adı altında yapılan paten yarışmasında Aggressive ve Slalom katagorilerinde yapılan yarışma renki ve heyecanlı saatler ile sporcular birbirleri ile yarıştılar ve gün sonunda Kupa madalya ve Ödüllerine kavuştular. Bahadır Örs ile Paten Turnuvası ..

Buzz Cafe Extreme Fest 2016

23 Nisan 2016 Buzz Cafe Extreme Fest 2016 Slalom ve Agresif Dalında Yarışma Olucaktır. Agresif Ödülleri 1.SEBA CJ Wellsmore Carbon Pro10 Green  2.USD NICK LOMAX 3  3. FEATHERLITE BIG FRAME + Razors AGGRESSIVE TEKERLEK 8 Adet Slalom Ödülleri 1. SEBA iGoR 10  2.SEBA FR1 80  3.GYRO 8 ADET TEKERLEK + REDX SWISS ABEC 9 rul..

Erkeklerde En İyi 4 Takım Belli Oldu

Ünilig Erkekler Buz Hokeyi’nde bugün oynanan karşılaşmalarla beraber yarı finale kalan takımlar belli oldu. Ünilig Kış Oyunları kapsamında gerçekleştirilen Erkekler Buz Hokeyi finallerinde grup mücadeleleri bugün sona erdi ve ilk iki sırada yer alarak yarı finale kalan takımlar Atatürk Üniversitesi, Erzurum Teknik Üniversitesi, İstanbu..

Buz Paten Derslerimiz Başladı

2014 Yazının gelmesiyle kaldığımız yerden devam ederek 7'den 70'e siz sevgili patendersim öğrencilerimize Bostancı, Beşiktaş, Yeşilköy 'de tekerlekli paten dersi, paten kursu, özel paten dersi , hokey kursu , hizmetlerimize devam ediyoruz. Ayrıntılı bilgi ve sorularınız için Bahadır ÖRS ile iletişime geç..

Caddebostan'da Işıklı Slalom Geceleri

Usta slalomculardan Burak Yeler'in paten dersi kukalarının üzerinde yaptığı ufak değişiklikler sayesinde artık bostancı etkinlik alanında akşamlarıda slalom çalışılabiliyor ve bu görsel renk katılıyor..  Bu slalom ve etkinligin yaz dönemi gelmesi ile her hafta sonu yapılması planlanıyor.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!